Razpored vseh nogometnih tekem za SP Rusija - po dnevih!

Razpored vseh nogometnih tekem za SP Rusija - po dnevih! (foto: Shutterstock) Shutterstock
13. 6. 2018

21. svetovno prvenstvo v nogometu, ki ga bo gostila Rusija med 14. junijem in 15. julijem, bo tudi prvo svetovno prvenstvo, ki bo potekalo v Evropi od leta 2006, Rusija pa bo svetovno prvenstvo gostila prvič.

Prvenstvo bo vključevalo 32 reprezentanc. 31 se jih bo uvrstilo preko kvalifikacij, Rusija kot gostiteljica pa je že uvrščena. Skupno bo odigranih 64 tekem, na 12 prizoriščih (stadionih), v 11 mestih. Finale pa naj bi potekalo v Moskvi na stadionu Lužniki.

Skupina A

14. junij ob 17.00 Rusija : Savdska Arabija (Moskva, Lužniki)
15. junij ob 14.00 Egipt : Urugvaj (Jekaterinburg)
19. junij ob 20.00 Rusija : Egipt (Sankt Peterburg)
20. junij ob 17.00 Urugvaj : Savdska Arabija (Rostov na Donu)
25. junij ob 16.00 Urugvaj : Rusija (Samara)
25. junij ob 16.00 Savdska Arabija : Egipt (Volgograd)

Skupina B

15. junij ob 17.00 Maroko : Iran (Sankt Peterburg)
15. junij ob 20.00 Portugalska : Španija (Soči)
20. junij ob 14.00 Portugalska : Maroko (Moskva, Lužniki)
20. junij ob 20.00 Iran : Španija (Kazan)
25. junij ob 20.00 Iran : Portugalska (Saransk)
25. junija ob 20.00 Španija : Maroko (Kaliningrad)

Skupina C

16. junij ob 12.00 Francija : Avstralija (Kazan)
16. junij ob 18.00 Peru : Danska (Saransk)
21. junij ob 14.00 Danska : Avstralija (Samara)
21. junij ob 17.00 Francija : Peru (Jekaterinburg)
26. junij ob 16.00 Danska : Francija (Moskva, Lužniki)
26. junij ob 16.00 Avstralija : Peru (Soči)

Skupina D

16. junij ob 15.00 Argentina : Islandija (Moskva, Spartak)
16. junij ob 21.00 Hrvaška : Nigerija (Kaliningrad)
21. junij ob 20.00 Argentina : Hrvaška (Nižni Novgorod)
22. junij ob 17.00 Nigerija : Islandija (Volgograd)
26. junij ob 20.00 Nigerija : Argentina (Sankt Peterburg)
26. junij ob 20.00 Islandija : Hrvaška (Rostov na Donu)

Skupina E

17. junij ob 14.00 Kostarika : Srbija (Samara)
17. junij ob 20.00 Brazilija : Švica (Rostov na Donu)
22. junij ob 14.00 Brazilija : Kostarika (Sankt Peterburg)
22. junij ob 20.00 Srbija : Švica (Kaliningrad)
27. junij ob 20.00 Srbija : Brazilija (Moskva, Spartak)
27. junij ob 20.00 Švica : Kostarika (Nižni Novgorod)

Skupina F

17. junij ob 17.00 Nemčija : Mehika (Moskva, Lužniki)
18. junij ob 14.00 Švedska : Južna Koreja (Nižni Novgorod)
23. junij ob 17.00 Južna Koreja : Mehika (Rostov na Donu)
23. junij ob 20.00 Nemčija : Švedska (Soči)
27. junij ob 16.00 Južna Koreja : Nemčija (Kazan)
27. junij ob 16.00 Mehika : Švedska (Jekaterinburg)

Skupina G

18. junij ob 17.00 Belgija : Panama (Soči)
18. junij ob 20.00 Tunizija : Anglija (Volgograd)
23. junij ob 14.00 Belgija : Tunizija (Moskva, Spartak)
24. junij ob 14.00 Anglija : Panama (Nižni Novgorod)
28. junij ob 20.00 Anglija : Belgija (Kaliningrad)
28. junij ob 20.00 Panama : Tunizija (Saransk)

Skupina H

19. junij ob 14.00 Kolumbija : Japonska (Saransk)
19. junij ob 17.00 Poljska : Senegal (Moskva, Spartak)
24. junij ob 17.00 Japonska : Senegal (Jekaterinburg)
24. junij ob 20.00 Poljska : Kolumbija (Kazan)
28. junij ob 16.00 Japonska : Poljska (Volgograd)
28. junij ob 16.00 Senegal : Kolumbija (Samara)

Osmina finala

30. 30. junij ob 16.00 Francija : Argentina (Kazan)

30. junij ob 20.00 Urugvaj : Portugalska (Soči)

1. julij ob 16.00 Španija : Rusija (Moskva, Lužniki)

1. julij ob 20.00 Hrvaška : Danska (Nižni Novgorod)

2. julij ob 16.00 Brazilija : Mehika (Samara)

2. julij ob 20.00 Belgija :Japonska (Rostov na Donu)

3. julij ob 16.00 Švedska : Švica (Sankt Peterburg)

3. julij ob 20.00 Kolumbija : Anglija (Moskva, Spartak)

Četrtfinale

6. julij ob 16.00 Urugvaj : Francija (Nižni Novgorod)
6. julij ob 20.00 Brazilija : Belgija
7. julij ob 16.00 Švedska : Anglija (Samara)
7. julij ob 20.00 Rusija : Hrvaška (Soči)

Polfinale

10. julij ob 20.00 Francija : Belgija (Sankt Peterburg)
11. julij ob 20.00 Hrvaška : Anglija (Moskva, Lužniki)

Tekma za 3. mesto

14. julij ob 16.00 Belgija - Anglija (Sankt Peterburg)

Finale

15. julija ob 17.00 Francija - Hrvaška (Moskva, Lužniki)