R.S. | 7. 12. 2023, 09:21

Nova fotografija Gabriele Dončić: starša sta ji že kupila prvo darilo

Instagram/revija.lady/anamariagoltes/fotomontaža

Za slovenskega zvezdnika, ki je blestel na tekmi, je navijala njegova prvorojenka.

Luka Dončić in Anamaria Goltes sta pred prazniki dobila najlepše darilo - rodila se jima je hčerka Gabriela, slovenski košarkar pa je njeno rojstvo opisal kot "najlepši dan njegovega življenja". Rojstvo Gabriele je bilo za marsikoga presenečenje, saj je par novico skrbno skrival.

Z javnostjo sta delila njeno fotografijo, Dončić pa je objavil tudi fotografijo njegovih treh psov, ki čakajo, da se novorojenčica vrne iz porodnišnice. Na fotografiji psi Hugo, Gia in Viki sedijo pred belimi listi, na katerih piše, da komaj čakajo, da jo spoznajo, prav tako pa ji izrekajo dobrodošlico.