Lea Sitar: V velikem finalu izbora Queen of the World je bila peta!

4. 12. 2011 | Vir: Govori.se
Lea Sitar (prva z leve), je postala 4. spremljevalka zmagovalke izbora Queen of the World. (foto: Queen of the World)
Queen of the World

V Berlinu je bil v soboto zvečer finalni izbor tekmovanja Queen of the World. Kraljica Slovenije Lea Sitar je dosegla visoko uvrstitev.

"Bilo je naporno a hkrati tudi nadvse zanimivo, saj so kandidatke iz vsega sveta gostili v raznih televizijskih šovih na nemških televizijah in radijskih postajah, bile so na izletu na Poljskem, si ogledale Berlin, imele fotografiranja... Spanja je bilo bolj malo, vendar je bilo vredno," je povedala Duška Stanišič oragnizatorka slovenskega izbora, ki je Leo tudi spremljala v Berlinu.

Lea je ponosna na svojo visoko uvrstitev, saj je zasedla 5 mesto in tako postala 4. spremljevalka kraljice sveta- Queen of the World 2011. Lea je bila tudi najmlajša kandidatka, saj ima komaj 17 let.

Queen of the World 2011 je sicer postala Poljakinja Natalia Wesolowska.