Žalostna izpoved tekmovalke Darje Tomažin: Očeta v žari prinesla iz Bruslja

19. 10. 2017
Deli
Žalostna izpoved tekmovalke Darje Tomažin: Očeta v žari prinesla iz Bruslja (foto: Pop tv)
Pop tv

Tekmovalka Darja, ki je prejšnji teden izgubila v areni proti Mileni, nam je izpovedala žalostno zgodbo, kako je letos izgubila očeta.

»Oče mi je umrl letos. Šel je v Bruselj na izlet, saj je bil za svoja leta, star je bil 91 let, vitalen in vesel,« žalostno pripoveduje zgodbo. Vseeno pa je bil izlet zanj prevelik napor: »Sredi trga ga je zadela kap in umrl je, a mislim, da je bila zanj to lepa smrt, saj je bil obkrožen z lepimi ženskami. To mu je vedno veliko pomenilo, ker je bil veseljak in rad je plesal,« še pove Darja.

Darja se je nemudoma odpravila v Bruselj in očeta v žari pripeljala domov: »Žaro sem sama pripeljala domov,« pove in opiše očeta: »Njegov najljubši hobi je bil šah. Zelo dobro sva se razumela, a tako kot v vsak oče in hči, sva se tudi midva kdaj skregala.« Prav očetova smrt pa je bil eden od razlogov za vstop v Kmetijo, saj je rabila odmik od vsakodnevnih težav in malo počitka, ker veliko dela – poleti na svoji kmetiji, pozimi pri sestri v gostilni.

Darja na svoji kmetiji živi skromno življenje: »Na dopustu sem bila nazadnje, ko sem bila stara 40 let. Šla sem na morje,« drugače pa poletja preživlja v družbi otrok, ki pridejo k njej na tabor. »Šestkrat sem bila na umetni oploditvi, a ni uspelo, tako da sem bila zelo žalostna. S časom se s tem sprijazniš,« še doda Darja in pove, da mnogi njeni sotekmovalci ne vedo, kaj je težko življenje, tako da niso znali ceniti majhnih stvari.

Se njune poti razhajajo? Musk naj bi kmalu zapustil Trumpovo administracijo