Beyonce: Konec tedna v znamenju sestrine poroke

17. 11. 2014
Na poroko je prišla tudi mala Blue Ivy. (foto: Profimedia)
Na poroko je prišla tudi mala Blue Ivy.
Profimedia

V nedeljo, 16. februarja, so poročni zvonovi odzvanjali v New Orleansu, kjer sta se poročila Solange Knowles, sestra svetovno znane pevke, in glasbeni režiser Alan Ferguson.

Beyonce, ki se je poroke udeležila skupaj s hčerko Blue Ivy in soprogom Jay-Z-jem, je blestela v ozki beli obleki.

Beyonce
Knowles
Profimedia

Priljubljeni zvezdniški par so ves čas uspešno lovili fotografi, ki so ujeli tudi nekaj utrinkov z večernega slavja.

Beyonce in Jay Z
Profimedia

Solange Knowles, sicer manj znana po svoji pevski karieri kot njena uspešna sestra, se je poročila v krogu družine in prijateljev, ki jih je bilo okoli 200.

Solange
Knowles
Profimedia

Usodni da sta si golobčka izrekla v Marigny Opera House, in sicer okoli dveh popolne po lokalnem času.

Solange
Profimedia

Solange pa je na poročni dan prisegla na modno oblikovalko Stéphane Rolland, ki se je podpisala pod hlačno obleko v krem barvi.

Solange
Solange Knowles
Profimedia

Pa še to, namesto limuzine se sta se po poročnem obredu mladoporočenca odpeljala kar s kolesom ...

Dan pred poroko pomerili obleke, nato so se začele komične težave