Jelena Rozga priznava, da v ljubezni zares uživa.
Priljubljena Splitčanka Jelena Rozga priznava, da uživa v ljubezni z Ivanom Huljićem, ki ji je velika podpora v karieri. »Super je, ker je Ivan odraščal v glasbeni družini. Tonči je, ko je bil Ivan majhen, pogosto potoval z Magazinom. Seveda tudi jaz veliko potujem, a on to povsem razume – to je del mojega dela, potovanja, odsotnosti od doma. Ko pa se vrnem, sem tu zanj in uživava,« je povedala za In Magazin.
Nato pa zaupala še svoje načrte za dopust. »Septembra bom ujela nekaj dni in kam odšla, ne vem še kam. Morda bom ostala blizu, morda bom odšla izven Hrvaške. Nimam še nobenega načrta, zdaj sem osredotočena na koncerte in delo. Ko pride čas za dopust, bom v dveh, treh dneh razmislila in bomo naredili načrt, kam bomo šli,« je razkrila.
Čez 12 dni bo praznovala 48. rojstni dan, mnogi pa se strinjajo, da pevka z leti postaja le še lepša. Dolgoletnih težav s ščitnico ne jemlje več tako resno kot nekoč. »Zdaj me ščitnica spet malo ne uboga, a se dobro počutim, ne dam se, nočem pasti v neko slabo stanje. Ko vidim izvid, se mi kot včasih ne zgodi več, da bi padla v depresijo – joj, ni mi dobro… Vse je v redu, pozitivna sem,« je zaključila.
- Preberite si tudi: Nova študija pretresa teorijo o srčnih boleznih: visok holesterol morda ne pomeni visokega tveganja